вітряна енергетика

Вітряна енергетика в побуті

фахівці стверджують, що в найближчому часі поновлювані види енергії, в тому числі і вітряну енергетику, можна буде рахувати не альтернативним, а основним джерелом електроживлення будинків. Тому не дивно, що вже зараз вітряна енергетика активно застосовується в побутових і промислових масштабах.
Необхідність побутових вітрогенераторів обумовлена ​​недостатньо високою якістю централізованого електропостачання, постійним зростанням комунальних тарифів, бажанням людей підвищити якість електроживлення. Нерідко вітряні генератори встановлюють на ділянках, де відсутні ЛЕП або спостерігаються постійні перебої в електропостачанні.
Плануючи придбати вітрогенератор для будинку, варто звернути увагу на вісь обертання ротора обраної моделі. Вітряки з горизонтальною віссю обертання ротора популярні завдяки високому ККД, достатню ефективність при слабкому вітрі, низькою ціною. Моделі з вертикальною віссю обертання ротора легко монтувати, вони менш шумні і працюють при слабкому вітрі будь-якого напрямку. Встановлюючи побутової вітрогенератор, слід також врахувати добові і сезонні зміни вітру, його швидкість і частоту поривів.

Вітер - альтернативне джерело енергії

Сучасні вітрогенератори мають ряд переваг:
  • екологічна чистота (відсутні викиди шкідливих газів в атмосферу);
  • простота експлуатації;
  • порівняно низька вартість;
  • використання поновлюваного джерела енергії;
  • низькі втрати при передачі енергії по мережі.
Ці плюси обумовлюють бажання безлічі домовласників купити вітрогенератори і встановити їх на своїх ділянках. На жаль, на деяких місцевостях вітряки не можуть забезпечити необхідний рівень вироблення електроенергії, але цю проблему легко вирішити, використовуючи вітряні генератори спільно з сонячними панелями або іншими технологіями виробництва альтернативної енергії. З кожним роком все більше власників будинків в Україні встановлюють вітряні і вітро-сонячні системи на своїх ділянках і відзначають істотну економію на електроенергії і поліпшення якості енергопостачання будинку.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС

Плануючи вітрогенератор купити, зверніться в нашу компанію. Ось вже 7 років ми працюємо з системами альтернативної енергетики, в тому числі і вітряними, і пропонуємо нашим клієнтам тільки нове і ефективне обладнання. Ми завжди готові встановити якісні вітряні генератори будь-якої потужності на вашу ділянку, і забезпечити їх обслуговування в процесі експлуатації. А щоб ви знали, які вітрогенератори купити доцільно в вашому випадку, наші фахівці вас неодмінно проконсультують

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!