Альтернативна енергетика та енергоефективність

Альтернативна енергетика та енергоефективність в побуті

У зв'язку із зростанням комунальних платежів все частіше власники будівель різного призначення замислюється про проблеми енергозбереження. Це не дивно - використання альтернативної енергетики та енергоефективності дозволяють як заощадити кошти, так і підвищити якість енергопостачання. Тому популярність альтернативних методів генерування електрики безперервно зростає.
Енергоефективність - це поліпшення результатів, що досягаються на тлі зниження витрат ресурсів. Застосовуючи альтернативні джерела енергії, З цією метою нескладно досягти. Широко використовується енергія вітру, сонця, біомаси, повітря, води, внутрішнього тепла Землі.
Застосовуючи альтернативні джерела електроенергії, можна зберегти великі обсяги електрики.

Використання альтернативної енергії

Альтернативна енергетика популярна завдяки:
  • фіксованою ціною;
  • порівняно швидкої окупності;
  • відсутності втрат енергії при її передачі;
  • зручності і практичності використання.
В силу географічних особливостей, в нашій країні найчастіше використовується вітряна і сонячна енергія.
Одна з найпопулярніших технологій - вітрогенератори. Вони порівняно недорогі, але підходять не для всіх місцевостей і менш стабільні в генеруванні електрики. Тому на ділянках, на яких застосовується вітряна енергетика, не зайвим буде встановити сонячні панелі і колектори.
Ціна на сонячні панелі трохи вище вартості вітряних генераторів. Проте, вони підходять практично всім, дешевше в експлуатації і володіють вищою продуктивністю. Використання сонячної енергії особливо вигідно на ділянках, віддалених від електрокомунікацій, але власнику будь-якої будівлі впровадження цих технологій допоможе істотно заощадити.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Якщо вас зацікавили альтернативні види енергії, ми будемо раді бачити вас в нашій фірмі. Наші кваліфіковані фахівці розкажуть вам про найбільш ефективні технології і допоможуть як з вибором відповідного обладнання, так і з його монтажем. Щорічно в Україні все більше будинків переходять на альтернативну енергетику, адже це вигідно, практично, зручно і сучасно. Зробивши крок назустріч енергоефективності, ви побачите, як вітряна і сонячна електроенергетика можуть забезпечити вам економію і комфорт.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!