сонячна енергетика

Сонячна енергетика в побуті

Постійне зростання комунальних тарифів змушує власників будинків, квартир, великих офісів і промислових об'єктів вдаватися до різних методів зниження витрат на електроенергію та опалення, також впроваджувати в побутову сферу застосування сонячної енергетики. Ефективний і сучасний спосіб досягнення такої економії - використання альтернативних джерел енергії. А сонячна енергетика по праву вважається одним з найбільш прогресивних і затребуваних напрямів сучасної альтернативної енергетики.
Використовуючи сонячні панелі, можна забезпечити роботу необхідних електроприладів, облаштувати систему теплопостачання в заміському будинку або повністю забезпечити гаряче водопостачання. Сонячні батареї допомагають усунути негативні наслідки збоїв в роботі постачальників електроенергії. Особливо ефективно використання цієї технології на ділянках, віддалених від ЛЕП.

Плюси сонячної енергетики

Сонячні батареї для дому мають безліч переваг, серед яких:
  • возобновляемость і екологічна чистота;
  • висока продуктивність;
  • доцільність застосування в будь-якій місцевості;
  • безшумна робота установок;
  • простота експлуатації і обслуговування;
  • економічність.
Якісна сонячна батарея за умови правильної експлуатації може функціонувати приблизно чверть століття, зберігаючи порядку 80% ефективності протягом усього терміну служби. Проте, кількість виробленої енергії варіюється в залежності від інтенсивності сонячного випромінювання і сезонних погодних умов.
Для теплопостачання житлових будинків нерідко монтують сонячні колектори. Призначення цих установок - перетворення енергії сонця в теплову. Такий ефект корисний не тільки для опалення приміщень, але і для безперебійного гарячого водопостачання і створення нормальних температурних умов в басейнах. Встановивши сонячний колектор, легко досягти енергонезалежності будівлі та суттєвої економії на електроенергії. Дані установки можуть безперебійно працювати понад 15 років.

ЧОМУ МИ

У нашій фірмі в наявності є високоефективні сонячні батареї, купити які ми пропонуємо клієнтам. Підібрати і встановити обладнання для конкретного проекту вам допоможуть наші досвідчені фахівці. У нас ви зможете також купити сонячний колектор для будь-яких цілей.
Сучасні альтернативні енергоустановки не тільки ефективні і вигідні, але і екологічно чисті. Зверніться в нашу фірму, і оціните всі переваги альтернативних енергетичних технологій самостійно.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!