когенерація

когенерація – принципи її роботи

Процес одночасного формування теплової та електричної енергії, називають когенерацією. Спочатку ця технологія широко застосовувалася тільки на великих електростанціях, але незабаром їй знайшли застосування в малій енергетиці, побуті і комунальному господарстві.
Створення необхідних умов для протікання когенераційних процесів забезпечують спеціальні механізми - когенераційні установки. Вони складаються з силового агрегату, керуючої системи, теплообмінника і електричного генератора. Найчастіше ці агрегати працюють на біо- або природному газі, рідше використовуються попутний нафтовий і коксовий газ.
енергію, отриману в результаті когенерації, використовують в сушарках і рефрижераторах, а також для нагріву води і утворення пари в промислових масштабах.

Чим вигідна когенерація

Активне використання когенеративних процесів в енергетиці обумовлюється такими їх перевагами:
  • когенераторні установки допомагають уникнути негативних наслідків неполадок на лінії;
  • дані механізми усувають втрати енергії при її передачі і розподілі по мережі;
  • ККД такої техніки досягає порядку 90%;
  • впровадження даної технології на виробництві дозволяє економити як на теплової, так і на електричній енергії.
Використовуючи когенераційні установки, ціна на які істотно нижче вартості ЛЕП і підстанцій, можна заощадити не тільки на самій енергії, але і на покупці і технічне обслуговування устаткування. Дана технологія популярна також завдяки мобільності і надійності використовуваних механізмів, простоті їх експлуатації і екологічну чистоту отримуваної енергії. Таким чином, когенеративними технології - це хороший спосіб підвищення енергоефективності підприємства, зниження витрат на електро- і теплову енергію, досягнення екологічної безпеки та енергонезалежності.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Якщо ви задумаєтеся про придбання когенераційної установки, зверніться в нашу компанію. Ми маємо значний досвід роботи з такою технікою, і допоможемо вам з її установкою на будь-якому об'єкті. Після проведення консультацій з нашими фахівцями, ви зможете без труднощів вибрати обладнання, підходяще для ваших потреб, і правильно його експлуатувати. Якщо ж вас зацікавила конкретна когенераційна установка, ціна на неї буде вам відома після консультації зі співробітниками нашої фірми.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!