енергозбереження будівель

енергозбереження будівель, сучасні заходи і методики

У наш час як жителі невеликих заміських будинків, так і власники великих бізнес-об'єктів замислюються про енергозбереження будівель. Це не дивно, адже високе енергозбереження будинку, будівлі дозволяє істотно заощадити на електро- і теплової енергії, зробити приміщення комфортним для проживання і енергетично ефективним. А на тлі підвищення комунальних тарифів проблема економії енергетичних ресурсів як ніколи актуальна.
Для поліпшення енергозбереження приміщень широко застосовують енергозберігаючі технології. Їх різноманітність дуже велика - від світлодіодних лампочок і світильників до систем альтернативної енергетики.
Щоб оцінити споживання теплової та електричної енергії в конкретному приміщенні, проводять енергоаудит. При цьому застосовують як спеціальне обладнання (тепловізори), так і математичний метод. провівши енергоаудит, можна точно визначити причини тепловтрат і перевитрати електрики, і спланувати способи усунення цих вразливостей. Чи не позбувшись від подібних недоліків, поліпшити енергозбереження будинку неможливо.

Переваги енергозберігаючих технологій

Енергозберігаючі технології для дому мають значні переваги, в числі яких:
  • зниження витрат на електрику та опалення;
  • підтримування комфортних умов для проживання і роботи в будівлі;
  • швидка окупність;
  • екологічна чистота деяких технологій (альтернативні джерела енергії).
Підвищувати енергоефективність об'єкта можна різними способами. Можна обмежитися економічними лампочками і світильниками. Можна зробити ставку на утеплення і теплоізоляцію: утеплити огороджувальні конструкції, встановити склопакети, теплоізольовані двері і регульовані радіатори опалення. Можна піти за найсучаснішим і результативному шляху, впроваджуючи альтернативні енергетичні системи (сонячні панелі, Міні-ГЕС, vetrogeneratorи, теплові насоси). Все енергоефективні технології мають свої плюси і мінуси, а доцільність їх впровадження залежить від бюджету і цілей конкретного проекту.

енергоефективні рішення в житлових приміщеннях дозволять заощадити до 10 - 40%

30 % ВІД ЗАГАЛЬНОГО витрат припадає на опалення
40 % ВІД ЗАГАЛЬНОГО ВИТРАТ ДОВОДИТЬСЯ НА ВИСВІТЛЕННЯ І ПОБУТОВІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДИ

енергоефективні рішення для комерційної нерухомості дозволять заощадити до 30%

20 % ВІД СВІТОВИХ витрат припадає на ЦЕЙ СЕГМЕНТ
3 КЛЮЧОВИХ НАПРЯМКИ: HVAC, ОСВІТЛЕННЯ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ
35 % Припадає на частку ДВИГУНІВ

Наші клієнти

ЧОМУ МИ

Наші фахівці добре знають про те, що таке енергозбереження - ми працюємо на ринку енергетичних послуг з 2009 року. Тому, якщо ви плануєте підвищити рівень енергозбереження вашого будинку або бізнес-об'єкта, будемо раді бачити вас в офісі нашої фірми. Наші фахівці допоможуть вам розробити і здійснити результативні заходи для поліпшення енергоефективності вашого об'єкта, а також правильно підібрати і встановити необхідне обладнання. Скориставшись нашими пропозиціями, ви зрозумієте, що енергоефективність та енергозбереження - це не тільки прогресивно, але ще й вигідно.

Деякі з наших об'єктів

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!