Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога в приміщенні

Популярність електричної теплої підлоги викликана тим, що це зручно і комфортно. Існує кілька видів теплої підлоги, які відрізняються способом нагріву: нагрів за допомогою теплоносія (водяна тепла підлога), нагрів за допомогою електричних нагрівальних елементів (електричний тепла підлога) і інфрачервоний електричний обігрів.
Наша фірма пропонує установку електричних теплих підлог з нагрівальними елементами і інфрачервоні теплі підлоги.
Електрична тепла підлога з кожним роком стає все більш популярним. Причин цього є декілька:
1. Це економічно вигідно;
2. Це комфортні відчуття, адже коли ноги в тепліше, а голова в холоді, то людині це тільки на користь;
3. Це відсутність шуму і пилу;
4. Електрична тепла підлога може бути частиною загальної системи опалення або ж основним джерелом тепла в будинку;
5. Очевидною перевагою інфрачервоних теплих підлог є відсутність перегріву і сухості повітря. Інфрачервоні промені з довжиною хвилі 9,5 мкм дуже схожі на промені, випромінюються тілом людини, і можуть благотворно впливати на здоров'я, зміцнювати імунну систему.
6. Електричні теплі підлоги надійні і безпечні;
7. Системи обігріву за допомогою електричний теплих підлог дозволяють обійтися без радіаторів і труб центрального опалення, що збільшує корисну площу приміщення.
Електричний нагрівальний кабель застосовується не тільки для обігріву підлоги в приміщенні, але і для створення системи сніготанення як на землі, так і на даху, і лиття Стоук.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Якщо ви зацікавлені отримати сучасний і якісний електричний обігрів будь це опалення будинку, система анти лід або обігрів трубопроводів, наша компанія готова вам допомогти. Наші співробітники мають позитивний досвід успішної реалізації проектів, пов'язаних з електрообігрівом. Ми працюємо з об'єктами різного призначення, будь то приватні будинки або виробничі підприємства. При виконанні робіт наші майстри обов'язково дотримуються всі технічні стандарти, не забуваючи про техніку безпеки. Тому, якщо вам потрібен надійний виконавець систем обігріву в місті Київ, будемо раді допомогти вам якісно реалізувати ваші проекти.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!