Системи керування енергоспоживанням

Системи керування енергоспоживанням – енергозбереження об'єкта

Енергоспоживання та енергозбереження житлових і комерційних будівель останнім часом стало нагальною проблемою в усьому світі. Актуальними ці питання і в нашій країні по системам управління енергоспоживання для енергозбереження об'єкта. В умовах зростання комунальних тарифів люди прагнуть знизити витрати на теплову і електричну енергію, оптимізувати споживання енергоресурсів, забезпечити комфортні умови для проживання або ведення бізнесу. Досягти цих цілей допомагають енергозберігаючі технології.
Перш ніж приступити до підвищення енергоефективності будівлі, виконують енергоаудит. Ця операція полягає в ретельному обстеженні будівлі з метою виявлення енерговитрат і зменшення кількості споживаної енергії. В ході енергоаудиту будівлю обстежують за допомогою тепловізорів, ретельно розраховують всі заходи для поліпшення енергозбереження, розробляють детальний звіт та енергетичний паспорт будівлі. Зібрані дані допомагають розробити детальний план енергозберігаючих операцій і вдосконалювати енергозбереження будинку відповідно до складеної документацією.

Основні заходи з управління енергоспоживанням

Для зменшення енергоспоживання нерідко використовують системи автоматизації. Вони допомагають відслідковувати роботу опалювальних механізмів, регулювати роботу кондиціонерів і вентиляційних систем. Нерідко дані системи допомагають також керувати освітленням. Новітні системи контролю енергоспоживання дозволяють заощадити до 84% енергії.
Для того, щоб поліпшити енергозбереження будівель, часто вживають таких заходів:
  • модернізація існуючих систем опалення;
  • освітлення будівлі за допомогою світлодіодів і економічних світильників;
  • вдосконалення ліфтового обладнання;
  • посилення теплозахисту перекриттів і стін, установка склопакетів;
  • поліпшення роботи вентиляції;
  • посилення теплоізоляції трубопроводів.
Доцільність тих чи інших заходів залежить від поточного стану будівлі, бюджету проекту, поставлених цілей.

енергоефективні рішення в житлових приміщеннях дозволять заощадити до 10 - 40%

30 % ВІД ЗАГАЛЬНОГО витрат припадає на опалення
40 % ВІД ЗАГАЛЬНОГО ВИТРАТ ДОВОДИТЬСЯ НА ВИСВІТЛЕННЯ І ПОБУТОВІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДИ

енергоефективні рішення для комерційної нерухомості дозволять заощадити до 30%

20 % ВІД СВІТОВИХ витрат припадає на ЦЕЙ СЕГМЕНТ
3 КЛЮЧОВИХ НАПРЯМКИ: HVAC, ОСВІТЛЕННЯ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ
35 % Припадає на частку ДВИГУНІВ

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам впровадити енергозберігаючі технології для дому, офісу або промислової будівлі. За плечима наших співробітників безліч успішно виконаних проектів з підвищення рівня енергоефективності та енергозбереження різних об'єктів. Оцінивши стан будівлі і врахувавши побажання клієнта, ми сплануємо максимально результативні енергозберігаючі заходи і допоможемо їх правильно провести. Оптимізувати енергоспоживання будівель - це сучасно і вигідно. Переконайтеся в цьому самостійно, звернувшись в нашу фірму.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!