Розумний будинок

Особливості системи «розумний дім»

Розумний будинок - сукупність пристроїв і механізмів, призначених для вирішення повсякденних побутових завдань і керованих спеціально створеним ПО. Дана система складається з керуючих і виконавчих пристроїв, а також різних датчиків. Компоненти системи розумний будинок можуть:
  • регулювати опалення в будівлі;
  • керувати роботою кондиціонерів і систем вентиляції;
  • запобігати доступ сторонніх осіб до приміщення;
  • сповіщати про виникнення аварійних ситуацій;
  • транслювати по приміщеннях відео і аудіо матеріали;
  • здійснювати відеоспостереження;
  • керувати освітленням усередині і зовні;
  • регулювати споживання електроенергії і перерозподіляти навантаження між фазами мережі.
У переважній більшості випадків система розумний будинок може бути керована дистанційно.

Монтаж системи розумного будинку і його переваги

Перед початком монтажних робіт необхідно скласти проект, вказавши в ньому все що використовується в конкретній системі розумний будинок обладнання. У складанні проекту повинні брати участь як технічні фахівці, так і дизайнери, адже зручність і практичність розумного будинку не менш важливі, ніж його функціональність. Кількість компонентів керуючої системи може бути різним - з їх допомогою можна контролювати як всю електроніку в будинку, так і окремі ділянки.
Ряд переваг систем smart house поповнюється в міру їх розвитку і вдосконалення. Сучасні керуючі системи дозволяють економити на електриці і опаленні, знизити витрати на експлуатацію будівлі і значно зменшити ризик виникнення аварійних ситуацій. До того ж, вони забезпечують мешканцям будинку комфортні умови для проживання і відпочинку, позбавляючи від частини побутових клопотів. Високий рівень безпеки також відноситься до переваг розумних будинків - система може захистити господарів будинку і від пожеж, протікання і поломки електроприладів, і від крадіжок. До того ж, встановлена ​​на розумний будинок ціна абсолютно відповідає якості і продуктивності даної системи.

ЗАМОВЛЕННЯ розумного будинку В НАШІЙ ФІРМУ

Ми як ніхто інший знаємо, наскільки складним і проблематичним може бути впровадження технологій розумного будинку. Тому ми завжди готові допомогти нашим клієнтам з вибором, купівлею і установкою відповідного устаткування. Якщо вас цікавить розумний будинок в місті Київ, сміливо звертайтеся за допомогою до нашої фірми. Наші співробітники проконсультують вас, дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, допоможуть правильно скласти проект робіт і виконати їх в найкоротші терміни. На обрану вами систему розумний будинок ціни також стануть відомі після консультації з фахівцями і розробки плану.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!