в гідроенергетиці,

Гідроенергетика та її застосування в промисловості

З кожним роком попит на альтернативні джерела енергії та застосування гідроенергетики зростає, особливо якщо вони екологічно чисті і поновлювані. З цими двома якостями нерозривно пов'язана гідроенергетика, тому дану галузь по праву вважають однією з найбільш перспективних в сучасній альтернативній енергетиці.
Можливості гідроенергетики можуть використовуватися не тільки в промислових масштабах. Це джерело енергії вже давно успішно застосовують в побуті. Мала гідроенергетика має на увазі використання гідрогенераторів в сільському господарстві, гірничодобувної промисловості, водному транспорті або навіть на заміських ділянках, розташованих неподалік від річок і струмків.
Побутові малі гідроелектростанції діляться на 4 виду:
  • propellery («Вітряки» з неширокими лопатями, які встановлюють під водою);
  • ротор Dariye (елементи, лопаті яких обертаються внаслідок зміни тиску);
  • водяні колеса (механізми з лопатями, встановлені під прямим кутом до течії води);
  • гірлянди ГЕС (троси з роторами, простягнуті від одного берега річки до іншого).
Всі ці міні-ГЕС видають потужність, якої цілком достатньо для побутових потреб.

перспективи гідроенергетики

Сучасна гідроелектроенергетика має низку переваг. Одним з них є екологічна чистота - при роботі ГЕС не забруднюється ні атмосфера, наша земля, а використовуваний ними джерело енергії відноситься до поновлюваних. Контролюючи швидкість потоку води, роботою гідроелектростанції це зручний спосіб упорядкування. До того ж, штучні водосховища, створювані для потреб ГЕС, містять чисту воду, придатну для побутового використання.
Деякі фахівці виділяють і недоліки такого джерела енергії. Гідроелектростанції недоцільно споруджувати на рівнинних місцевостях, а там, де їх все ж можна встановити, штучні водосховища займають великі земельні ділянки. Незважаючи застосування гідроенергетики в різних масштабах продовжує розвиватися, адже в процесі роботи ГЕС виробляється порівняно дешева і екологічно чиста електроенергія.

ЗАСТОСУВАННЯ ГІДРОЕНЕРГЕТИКИ НА ВАШИХ ОБ'ЄКТАХ

Якщо ви хочете, щоб доступна вам енергія води була використана з максимальною користю, звертайтеся в нашу компанію. Ми завжди готові допомогти клієнтам з вибором і установкою водяних генераторів, а також їх технічним обслуговуванням. Після проведення консультацій з нашими фахівцями, ви зможете генератор купити саме той, який вам підійде. Встановивши на своїй ділянці міні-ГЕС, ви істотно заощадите на електроенергії і досягнете часткової (або навіть абсолютної) енергонезалежності, що дуже важливо в умовах підвищення комунальних тарифів і збоїв в роботі централізованої системи енергопостачання.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!