електрика будинків, будівель і об'єктів

Безперебійна електрика будинків, будівель і об'єктів

Постійне електропостачання давно стало невід'ємною умовою комфорту для сучасної людини. Тому електрика будинків, будівель і об'єктів повинна постійно перебувати в робочому стані і безперебійно виконувати свої функції. А якісно виконані електромонтажні роботи допомагають протягом довгого часу зберігати працездатність електричної системи.
Спектр електромонтажних робіт дуже широкий. До них відносяться:
  • монтаж електричних систем;
  • прокладка кабельної інфраструктури;
  • установка електричних приладів або усунення їх поломок;
  • демонтаж що стала непридатною проводки;
  • монтаж електричної фурнітури;
  • робота з освітленням;
  • прокладка кабелю для комп'ютерної техніки.
Кожну з цих робіт повинен здійснювати досвідчений електрик щоб уникнути грубих помилок і наступних несправностей.

Основні етапи електромонтажних робіт по електриці

нерідко, здійснюючи ремонт квартир, майстри забувають приділити належну увагу якості монтажу електричної системи. Це не правильно, адже навіть найменші помилки в роботі з електрикою можуть привести до постійних збоїв в електроживленні і поломок побутової техніки.
Електромонтаж на будь-якому об'єкті повинен починатися зі складання докладного проекту. Проект розробляється таким чином, щоб система була максимально зручною для користувачів і безпечної. Після складання проекту виконують розмітку. Майстер визначає місце розташування вимикачів, shtitkov, освітлювальних приладів. Розмічають також ділянки, на яких прокладають електропроводку. На цьому етапі простягають і закріплюють дроти, монтують ізолятори і роз'єднувачі.
Після розмітки і ретельної перевірки працездатності системи переходять до монтажних робіт. На цьому етапі встановлюють розетки, люстри і світильники, а також силові споживачі. Потім всю кабельну інфраструктуру з'єднують в єдину систему і проводять пуско-налагоджувальні роботи.

Наші клієнти

Наші пропозиції

Якщо вам цікаві якісні послуги електрика, наша компанія готова вам їх надати. Наші співробітники мають значний досвід успішного виконання проектів, пов'язаних з електрикою, і можуть провести професійний монтаж або ремонт будь-якої електричної системи. Ми працюємо з об'єктами різного призначення. При роботі з електрикою наші майстри обов'язково дотримуються всі технічні стандарти, не забуваючи про техніку безпеки. Тому, якщо вам потрібен надійний електрик в місті Київ, будемо раді допомогти вам якісно здійснити ваші проекти.

Деякі з наших об'єктів

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!