Системи автоматизації будівель

Система автоматизації будівель BMS

Останнім часом все більше людей хочуть підвищити рівень комфорту житлових і робочих будівель за рахунок впровадження сучасних технологій. На допомогу в цьому приходять системи автоматизації будівель BMS. Це технічне рішення відмінно підходить як для будинків і квартир, так і для готелів, адміністративних будівель, комерційних об'єктів.
BMS дозволяють відслідковувати роботу вентиляційних систем, контролювати водо-, тепло- і електропостачання, регулювати роботу систем кондиціонування і освітлення. Системи управління також «стоять на сторожі» безпеки в приміщенні, дозволяють отримати інформацію про поточні показники всіх механізмів і перерозподілити навантаження між ними. Можливо також дистанційне керування приладами.

Переваги систем автоматизації управління

Однією з найбільш популярних варіацій автоматизованих систем управління будівлею є smart house - інноваційне рішення для комфортної та економною експлуатації житлових будинків. Складовими частинами цієї системи можуть бути:
  • механізм клімат-контролю;
  • система безпеки;
  • механізм регулювання освітлення;
  • таймери і сенсори;
  • система дистанційного контролю;
  • відеокоммунікаціі.
Доцільність використання тих чи інших механізмів залежить від цілей і бюджету конкретного проекту.
Сучасний розумний будинок має безліч плюсів. механізми, використовувані в інтелектуальному будинку, є компонентами комплексу для вирішення побутових завдань, і їх робота тісно пов'язана між собою. Таким чином, ефективність встановлених приладів підвищується. Зростає і рівень безпеки будівлі - відповідні системи оперативно реагують на надзвичайні події.
На цьому переваги системи розумний будинок не закінчуються. Використовуючи дану технологію, можна заощадити близько 25% теплової енергії та 30% електрики в рік. А постійний контроль за станом обладнання попереджає серйозні поломки. Таким чином, фінансові витрати на ремонт і заміну технічних приладів скорочуються наполовину.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Якщо вас зацікавила система розумний будинок і ви хочете використовувати її для будинку або бізнес-об'єкта, зверніться в нашу фірму. Ми працюємо з цією технологією з 2009 року, і просто знати, що потрібно клієнтам. Наші досвідчені фахівці допоможуть вам підібрати компоненти розумного будинку саме для ваших цілей, щоб досягти високого рівня автоматизації і комфорту. У наш час технологія розумний будинок в місті Київ стає все більш популярною. Пропонуємо вам вже зараз долучитися до експлуатації інтелектуальних будівель і оцінити всі їх переваги.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!