Електромонтаж електричних мереж

Електромонтажні роботи
На стадії будівництва або реконструкції об'єктів різного призначення дуже важливо відразу забезпечити якісне електропостачання щоб уникнути серйозних неполадок в майбутньому. Для цього варто провести ефективні електромонтажні роботи. Якщо не приділити їм належної уваги, виникне великий ризик зіткнутися з перебоями в електроживленні…
дізнатися більше
Заземлення й блискавкозахист
Приблизно сьома частина всіх пожеж, що виникають в сучасних приватних будинках, спровокована блискавкою. Тому будівлю не можна вважати повністю безпечним і захищеним, якщо в ньому відсутні блискавкозахист і заземлення. Раптовий удар блискавки може спричинити за собою не тільки займання будинку, але і …
дізнатися більше
Електрика будинків і будівель
Постійне електропостачання давно стало невід'ємною умовою комфорту для сучасної людини. Тому електрика будинків, будівель і об'єктів повинна постійно перебувати в робочому стані і безперебійно виконувати свої функції. А якісно виконані електромонтажні роботи допомагають протягом довгого часу зберігати працездатність електричної системи…
дізнатися більше
електричний обігрів
Популярність теплої підлоги викликана тим, що це зручно і комфортно. Існує кілька видів теплої підлоги, які відрізняються способом нагріву…
дізнатися більше

ЕЛЕКТРОМОНТАЖ

Електромонтаж полягає в монтажі і наладці електросистеми на об'єкті. Найчастіше дані роботи проводяться під час будівництва об'єкта або його ремонту. Якісний електромонтаж необхідний як для житлових приміщень, так і для офісів і бізнес-об'єктів, адже складно уявити будь сучасна будівля без стабільного електропостачання.

В розцінки на електромонтажні роботи входить вартість витратних матеріалів, розцінки на послуги майстрів і витрати на складання проекту. Проектування - найменш витратна, але далеко не про незначну стадія електромонтажних робіт. Під час проектування визначається структура електросистеми, розташування компонентів і їх функції.

Хід виконання електромонтажу

Для успішного проведення робіт по електромонтажу необхідно завчасно заготовити в необхідній кількості такі матеріали:

• електрофурнітуру;
• розподільні щити;
• світильники та лампи;
• захисні пристрої;
• кабель.

Ціна на електромонтажні роботи визначається цінами на необхідні компоненти електросистеми.

До монтажних робіт приступають не відразу - спочатку будівлю і ділянку потрібно ретельно підготувати. Спершу ділянку розмічають відповідно до проекту. Після розмітки монтують щити, прокладають кабельну інфраструктуру і проводку. Коли дані роботи позаду, підключають необхідне обладнання.

Електромонтажні роботи не обходяться без пусконалагоджувальних робіт, адже належна перевірка і налагодження істотно підвищують ймовірність безперебійного функціонування електросистеми надалі.

Розцінка на електромонтажні роботи залежить від особливостей проекту, цін на компоненти електросистеми, стану об'єкта. Щоб забезпечити високу якість електромонтажу, а також його оптимальну вартість, варто вдатися до допомоги досвідчених фахівців.

350 Приватні клієнти
15 великі проекти
2500 виготовлено щитів

ЧОМУ МИ

Ми виконуємо електромонтажні роботи не тільки в місті Києві вже не один рік.
Фахівці нашої фірми успішно реалізували безліч різнопланових проектів на житлових громадських та промислових об'єктах.
Тому, якщо ви потребуєте професійних електромонтажних роботах в заміському будинку, квартирі або офісі, сміливо звертайтеся в нашу фірму.
Нашим працівникам під силу будь-які проекти.
А уточнити ціни на електромонтажні роботи і дізнатися інші подробиці клієнти можуть, проконсультувавшись з представниками нашої фірми.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!