Система автоматизації і розумний будинок

Автоматичний контроль справності поїздів

Рішення Trimble® для залізниць об'єднують в себе вимірювання, управління даними, зв'язок і програмне забезпечення, адаптується для швидкого і надійного отримання точної інформації

дізнатися більше
Розумний будинок
Розумний будинок - сукупність пристроїв і механізмів, призначених для вирішення повсякденних побутових завдань і керованих спеціально створеним ПО. Дана система складається з керуючих і виконавчих пристроїв, а також різних датчиків…
дізнатися більше
Системи автоматизації будівель
Останнім часом все більше людей хочуть підвищити рівень комфорту житлових і робочих будівель за рахунок впровадження сучасних технологій. На допомогу в цьому приходять системи автоматизації будівель BMS. Це технічне рішення відмінно підходить як для будинків і квартир, так і для готелів, адміністративних будівель, комерційних об'єктів…
дізнатися більше
BMS (Система управління будівлею)
Системи управління життєдіяльністю будівель зазвичай включає різні зони контролю. Як правило це:
1. теплопостачання
2. холодопостачання (холодильна станція)
3. Вентиляція і кондиціонування повітря
4….
дізнатися більше

СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ

На сьогоднішній день, будь-яка будівля оснащується великою кількістю інженерних систем. Ці системи включають в себе системи енергопостачання, опалення, водопостачання і каналізації, вентиляції та кондиціонування, охоронну та пожежну сигналізації, системи відеонагляду, телебачення, телефонні мережі, доступ до глобальної мережі Internet, мультимедіа (домашні кінотеатри, системи розподілу звуку і т.д.).

Ці системи в повній мірі задовольняють покладеним на них функцій, проте, вони працюють розрізнено, кожна відповідає виразно поставленому завданню. Системи управління, отримують сигнали про працездатність, або аварійному стані інженерного обладнання (котли, насоси, вентиляційні установки). При цьому, при фіксуванні аварійних станів, можливо автоматичне відключення обладнання для запобігання аварій, загорянь і т.д., а також інформування людей і, при необхідності фахівців сервісних служб.

При експлуатації різних об'єктів, неструктурований підхід до роботи різних систем життєзабезпечення будівлі призводить до досить серйозних проблем, наприклад, неочікуваного виходу з ладу дорогого устаткування, великої витрати енергоносіїв, а іноді і до загрози життю і здоров'ю людей, знаходяться в такому будинку.

При впровадженні системи візуалізації, можливо здійснити індикацію роботи обладнання безпосередньо на екрані комп'ютера. Також система візуалізації містить плани поверхів будівлі з зазначенням сенсорів, датчиків, світильників, що дозволяє відстежувати стан обладнання, здійснювати моніторинг (наприклад, включених груп світла), а також робити керування цим обладнанням.

З розвитком технологій, управління складними інженерними системами вимагає автоматизації, автоматизованої системи управління, яка координує роботу всього інженерного обладнання будівлі, інформує про аварійні стани того чи іншого обладнання, а також виробляє задані дії для запобігання загрози життю і здоров'ю людей. Автоматизація - це не данина технологічним віянням, а реальний спосіб економії; високий рівень безпеки, комфорту і спокою.

ЧОМУ МИ

За допомогою нашої компанії автоматизація Київ щодня вибирає все більше власників квартир, приватних будинків, офісів і промислових об'єктів. Правильно підібрати обладнання для конкретних потреб нелегко, тому нашим клієнтам завжди готові прийти на допомогу досвідчені фахівці. Дізнавшись на автоматизація ціни, прочитавши докладний опис кожного механізму і проконсультувавшись з експертами, ви напевно зможете зробити правильний вибір на користь інноваційних технологій, значно спрощують ваше життя.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!