Блискавкозахист і заземлення

Навіщо потрібна блискавкозахист і заземлення

Приблизно сьома частина всіх пожеж, що виникають в сучасних приватних будинках, спровокована блискавкою. Тому будівлю не можна вважати повністю безпечним і захищеним, якщо в ньому відсутні встановлені системи блискавкозахисту та заземлення. Раптовий удар блискавки може спричинити за собою не тільки займання будинку, але і суттєві механічні пошкодження, вихід з ладу електроприладів, і навіть травми людей, знаходяться всередині в момент впливу розряду. Щоб уникнути таких наслідків про блискавкозахисту і заземлення краще подбати заздалегідь.
При монтажі блискавкозахисту потрібно враховувати особливості архітектури будівлі, типи грунтів на ділянці, частоту виникнення блискавок в даній місцевості. Те ж саме стосується і заземлення. Тому попередні розрахунки, підготовку приміщень і монтаж необхідних систем краще довірити фахівцям, щоб будівля була дійсно захищене.

Монтаж блискавкозахисту і заземлення

Найбільш популярні системи блискавкозахисту поділяються на:
  • сітчасті (сітка з дроту, розтягнута на поверхні даху);
  • штирові (стрижень з металу, службовець молніепріемніком);
  • тросові (тонкий трос, натягнутий на відстані півметра від даху).
Перший тип систем підходить для будинків з черепичним дахом, другий - ідеальний варіант для металевої покрівлі. Третій тип блискавкозахисних систем доцільний, якщо на дах будівлі покладений шифер.
Останнім часом набирає популярність активна блискавкозахист. Її функція полягає в перехоплювання струму і швидкому відведенні його в грунт. Таким чином захищається не тільки сам будинок, але і чимала територія навколо нього.
Заземлення будинку не менш важливо, ніж захист від блискавки. Воно запобігає наслідки аварійних ситуацій (коротких замикань, збоїв в роботі електромережі і т.д.). Призначені для цього заземлення можуть бути орієнтовані горизонтально або вертикально. При горизонтальній орієнтації в землю в шаховому порядку забиваються куточки, після чого встановлюється спеціальна шина. При вертикальному розташуванні системи в землю забивається 4 сталевих електрода, покритих шаром міді

Наші клієнти

Наш підхід до захисту від блискавки і заземлення

У спектр послуг нашої компанії входить робота з блискавкозахисними системами і заземлення в приватному будинку або будь-якому іншому будинку.
При монтажі блискавкозахисних і заземлюючих систем наші фахівці ніколи не забувають про технічні стандарти, попередніх розрахунках і ретельну підготовку будівлі і ділянки до проведення робіт.
Всі ці заходи забезпечують вищий рівень безпеки будівлі.
Тому, якщо вам потрібно захистити будинок від блискавки або якісно його заземлити, сміливо звертайтеся до нас за допомогою.

Деякі з наших об'єктів

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!