Автоматичне введення резерву АВР

Автоматичне введення резерву АВР

Пристрої автоматичного введення резерву АВР призначені для автоматичного перемикання на резервне живлення ланцюгів освітлення, автоматики і силового електрообладнання при зникненні напруги нормального харчування. Повернення схеми в початковий стан відбувається автоматично при відновленні нормального харчування.

АВР основного puskateley (контакторів)

Система за допомогою логічної схеми або реле контролю управляє пускателями (kontaktorami). Безпека забезпечується тим, що між пускателями (kontaktorami) встановлюється механічне блокування, а в схемі управління реалізується електричне блокування, які забезпечують подачу напруги від одного з вводів.

АВР на основі реверсивних рубильників

В автоматичних системах перемикання аварійне живлення автоматично перекидається на резервну лінію за допомогою логічної схеми або реле, керуючої моторизованим реверсивним рубильником. Безпека забезпечується тим, що в реверсивний рубильник вбудований блок механічного блокування і зміни позиції через позицію ВИМК. Реверсивні рубильники також мають автоматичну систему швидкого включення / відключення, яка гарантує чітке відкриття / закриття контактів без втручання оператора.

АВР на основі перемикачів з одне соленоїдним приводом (діапазон робочого струму від 30А до 4000А)

До переваг даного АВР можна віднести надійність. Міцний простий привід є потужним механізмом, призначеним для розмикання, замикання і примусового блокування головних контактів. При цьому не використовуються складні приводи з навантажувальні пружинами, засувки або критичні електричні регулювання. Для продовження терміну служби практично при будь-навколишньому середовищу механізм змащується. Вимоги до технічного обслуговування мінімальні.
Довговічна і надійна робота. Є тільки одна робоча котушка і при спрацьовуванні перемикача на неї подається напруга менш ніж на 0,1 секунди.
Простота і невелика кількість робочих деталей є додатковим фактором, впливає на збільшення терміну служби і надійності пристрою.

АВР на моторизованих автоматичних вимикачах (діапазон робочого струму від 125А до 6000А)

Дані системи мають велике поширення. Перемикання між основним і резервним вводами управляється електрично. Система АВР зазвичай складається з 2 або 3 автоматичних вимикачів, які пов'язані між собою електрично і механічно: електричною системою блокувань, яка може реалізовуватися одним з багатьох способів; механічною системою блокувань, яка оберігає електричну апаратуру від збою в електричної система і перешкоджає помилковим операціям оператора, виконувані вручну.
До переваг АВР, зібраних на автоматичних вимикачах, відносяться: велика надійність перемикань; захист від КЗ і перевантажень; мінімальне споживання електроенергії; можливість дистанційного контролю і управління роботою системи.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Якщо ви задумаєтеся про придбання АВР, зверніться в нашу компанію. Ми маємо великий досвід розрахунку, виготовлення та встановлення АВР для різних споживачів. Після проведення консультацій з нашими фахівцями, ви зможете без труднощів вибрати обладнання, підходяще для ваших потреб, і правильно його експлуатувати. Купити АВР у нас ви можете після консультації з фахівцем.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!