Альтернативна енергетика






ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА
Причини використання альтернативних джерел енергії
У наш час забезпечення якісного та недорогого енергопостачання житлових будинків і комерційних об'єктів нерідко заважають недоліки централізованих систем енергопостачання. У таких випадках на допомогу приходять альтернативні джерела енергії. Серед переваг альтернативної енергетики - порівняно висока екологічність, простота експлуатації систем і їх довгострокова робота, мінімізація технічного обслуговування. Тому в нашій країні активно використовуються такі альтернативні види енергії:
• вітряна;
• сонячна;
• гідроенергія;
• енергія палива;
• електроенергія, виробляється в процесі когенерації.
Кожен з цих джерел має свої переваги і недоліки, які варто враховувати при виборі системи альтернативного енергопостачання.
Види альтернативних джерел енергії
Серед всіх доступних в Україні альтернативних джерел енергії популярністю відрізняється сонячна енергія. За допомогою геліоустановок ультрафіолетове випромінювання перетвориться в електричну енергію. Застосовувати таку технологію можна як для тепло-, так і для електропостачання (для останнього необхідно використовувати фотоелектричні елементи). Сонячна електроенергетика має безліч переваг, серед яких екологічна чистота, возобновляемость джерела енергії, безшумність, ефективність, надійність. Незважаючи на залежність від пори року і доби, ця технологія має високу продуктивність, тому використання сонячної енергії дозволяє оптимізувати процес енергопостачання будівлі і заощадити кошти.
Нерідко використовується і вітрова енергія. Вітрогенератори порівняно недорого коштують, займають зовсім небагато місця, відмінно вписуються в ландшафт, а також ідеально підходять для віддалених ділянок. Але це джерело є нестабільним і не завжди забезпечує необхідний вихід енергії, тому вітряні генератори часто використовують спільно з іншими технологіями.
Популярним напрямом є гідроенергетика. Це джерело енергії відрізняється екологічною чистотою, адже при роботі ГЕС не виділяються оксиди сірки і азоту, вуглекислота і чадний газ. До того ж, даний вид енергії досить дешевий. Але у цієї технології є і недоліки - вона не підходить для рівнинних місцевостей, а аварії на великих ГЕС призводять до масштабних повеней. Проте, для місцевостей, в яких інші джерела енергії недоступні, ця технологія підходить ідеально.
Альтернативна енергетика, як часто називають відновлювану енергетику, нерідко має на увазі використання генераторів - дизельних, газових або бензинових. Щоб правильно вибрати генератор, необхідно оцінити загальну потужність використовуваних електроприладів. Для невеликого заміського будинку вистачить і бензинового генератора, в більшому офісі або на підприємстві не зайвим буде встановити дизельний. Газовий або бензиновий генератор відмінно впорається з функцією аварійного джерела електроживлення, а ось для постійного електропостачання краще придбати генератор, працює на дизельному паливі.
Останнім часом у вітчизняній енергетиці все частіше застосовуються когенераційні технології. В процесі когенерації відбувається спільне вироблення теплової та електричної енергії всередині когенераційної установки. Електроенергія генерується за рахунок роботи первинного приводу, а в процесі утилізації втрат тепла виробляється теплова енергія. Застосовується ця технологія в основному на великих промислових об'єктах.
В УКРАЇНІ ДО 2020 РОКУ ПЛАНУЄТЬСЯ ЩО:
ВПРОВАДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Наша компанія спеціалізується на електроенергетиці та автоматизації, тому, якщо ви хочете використовувати альтернативні джерела електроенергії для вашого будинку або підприємства, сміливо звертайтеся до нас. Ми допоможемо не тільки вибрати обладнання саме для вашого об'єкта, але і правильно його встановити. Професіоналізм наших фахівців підтверджує безліч успішно реалізованих і обслуговуються проектів. Зверніться до нас і оціните самостійно всі переваги сучасної альтернативної енергетики.
Задати питання
Наші клієнти


















