Альтернативна енергетика

сонячна енергетика
Постійне зростання комунальних тарифів змушує власників будинків, квартир, великих офісів і промислових об'єктів вдаватися до різних методів зниження витрат на електроенергію та опалення. Ефективний і сучасний спосіб досягнення такої економії - використання альтернативних джерел енергії.
дізнатися більше
в гідроенергетиці,
Можливості гідроенергетики можуть використовуватися не тільки в промислових масштабах. Це джерело енергії вже давно успішно застосовують в побуті. Мала гідроенергетика має на увазі використання гідрогенераторів в сільському господарстві, гірничодобувної промисловості, водному транспорті або навіть на заміських ділянках, розташованих неподалік від річок і струмків.
дізнатися більше
газ, дизель(бензин) генератори
Нерідко для того, щоб уникнути проблем з електропостачанням, власники заміських будинків і промислових об'єктів встановлюють газ, дизель(бензин) генератори. Це не дивно - така техніка коштує порівняно недорого, проста у використанні, надійна і продуктивна, тому її широко застосовують в побуті.
дізнатися більше
вітряна енергетика
Необхідність побутових вітрогенераторів обумовлена ​​недостатньо високою якістю централізованого електропостачання, постійним зростанням комунальних тарифів, бажанням людей підвищити якість електроживлення. Нерідко вітряні генератори встановлюють на ділянках, де відсутні ЛЕП або спостерігаються постійні перебої в електропостачанні
дізнатися більше
когенерація
Когенерація - процес одночасного формування теплової та електричної енергії. Спочатку ця технологія широко застосовувалася тільки на великих електростанціях, але незабаром їй знайшли застосування в малій енергетиці, побуті і комунальному господарстві.
дізнатися більше

ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА

Причини використання альтернативних джерел енергії

У наш час забезпечення якісного та недорогого енергопостачання житлових будинків і комерційних об'єктів нерідко заважають недоліки централізованих систем енергопостачання. У таких випадках на допомогу приходять альтернативні джерела енергії. Серед переваг альтернативної енергетики - порівняно висока екологічність, простота експлуатації систем і їх довгострокова робота, мінімізація технічного обслуговування. Тому в нашій країні активно використовуються такі альтернативні види енергії:
• вітряна;
• сонячна;
• гідроенергія;
• енергія палива;
• електроенергія, виробляється в процесі когенерації.
Кожен з цих джерел має свої переваги і недоліки, які варто враховувати при виборі системи альтернативного енергопостачання.
Види альтернативних джерел енергії
Серед всіх доступних в Україні альтернативних джерел енергії популярністю відрізняється сонячна енергія. За допомогою геліоустановок ультрафіолетове випромінювання перетвориться в електричну енергію. Застосовувати таку технологію можна як для тепло-, так і для електропостачання (для останнього необхідно використовувати фотоелектричні елементи). Сонячна електроенергетика має безліч переваг, серед яких екологічна чистота, возобновляемость джерела енергії, безшумність, ефективність, надійність. Незважаючи на залежність від пори року і доби, ця технологія має високу продуктивність, тому використання сонячної енергії дозволяє оптимізувати процес енергопостачання будівлі і заощадити кошти.

Нерідко використовується і вітрова енергія. Вітрогенератори порівняно недорого коштують, займають зовсім небагато місця, відмінно вписуються в ландшафт, а також ідеально підходять для віддалених ділянок. Але це джерело є нестабільним і не завжди забезпечує необхідний вихід енергії, тому вітряні генератори часто використовують спільно з іншими технологіями.

Популярним напрямом є гідроенергетика. Це джерело енергії відрізняється екологічною чистотою, адже при роботі ГЕС не виділяються оксиди сірки і азоту, вуглекислота і чадний газ. До того ж, даний вид енергії досить дешевий. Але у цієї технології є і недоліки - вона не підходить для рівнинних місцевостей, а аварії на великих ГЕС призводять до масштабних повеней. Проте, для місцевостей, в яких інші джерела енергії недоступні, ця технологія підходить ідеально.

Альтернативна енергетика, як часто називають відновлювану енергетику, нерідко має на увазі використання генераторів - дизельних, газових або бензинових. Щоб правильно вибрати генератор, необхідно оцінити загальну потужність використовуваних електроприладів. Для невеликого заміського будинку вистачить і бензинового генератора, в більшому офісі або на підприємстві не зайвим буде встановити дизельний. Газовий або бензиновий генератор відмінно впорається з функцією аварійного джерела електроживлення, а ось для постійного електропостачання краще придбати генератор, працює на дизельному паливі.

Останнім часом у вітчизняній енергетиці все частіше застосовуються когенераційні технології. В процесі когенерації відбувається спільне вироблення теплової та електричної енергії всередині когенераційної установки. Електроенергія генерується за рахунок роботи первинного приводу, а в процесі утилізації втрат тепла виробляється теплова енергія. Застосовується ця технологія в основному на великих промислових об'єктах.

В УКРАЇНІ ДО 2020 РОКУ ПЛАНУЄТЬСЯ ЩО:

11 ЧАСТИНА енергії з відновлюваних джерел СКЛАДЕ, %
5350 ЗАГАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ГИДРО ЕЛЕКТРО СТАНЦІЙ СКЛАДЕ, МВт
3000 ЗАГАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ВІТРОВИХ ЕЛЕКТРО СТАНЦІЙ СКЛАДЕ, МВт
2800 ЗАГАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРО СТАНЦІЙ СКЛАДЕ, МВт
530 ЗАГАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ЕЛЕКТРО СТАНЦІЙ НА біомаси СКЛАДЕ, МВт
50 ЗАГАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ГЕОТЕРАМАЛЬНИХ ЕЛЕКТРО СТАНЦІЙ СКЛАДЕ, МВт

ВПРОВАДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Наша компанія спеціалізується на електроенергетиці та автоматизації, тому, якщо ви хочете використовувати альтернативні джерела електроенергії для вашого будинку або підприємства, сміливо звертайтеся до нас. Ми допоможемо не тільки вибрати обладнання саме для вашого об'єкта, але і правильно його встановити. Професіоналізм наших фахівців підтверджує безліч успішно реалізованих і обслуговуються проектів. Зверніться до нас і оціните самостійно всі переваги сучасної альтернативної енергетики.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!