Енергоефективність та енергозбереження будівель в сучасності

енергозбереження будівель
Сучасні заходи з енергозбереження:

дізнатися більше
Альтернативна енергетика та енергоефективність
Альтернативна енергетика - крок до енергетичної свободи…
дізнатися більше
Системи керування енергоспоживанням
В умовах зростання комунальних тарифів люди прагнуть знизити витрати на теплову і електричну енергію, оптимізувати…
дізнатися більше
когенерація
Когенерація - процес одночасного формування теплової та електричної енергії. Спочатку ця технологія широко застосовувалася тільки на великих електростанціях, але незабаром їй знайшли застосування в малій енергетиці, побуті і комунальному господарстві..
дізнатися більше

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ І ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ


У міру розвитку сучасних технологій попит на електроенергію стрімко зростає. Тому проблеми енергоефективності та енергозбереження будівель є актуальними в усьому світі. Про енергоефективність та енергозбереження дбають не тільки власники великих бізнес-об'єктів, але і жителі невеликих заміських будинків, адже тарифи на електрику постійно зростають, а енергозберігаючі технології дозволяють істотно заощадити.
Для того, щоб розробити план по впровадженню енергозберігаючих технологій на конкретному об'єкті, потрібно провести енергоаудит. Дана операція полягає в комплексному обстеженні будівлі за допомогою спеціального обладнання, оцінці витрачання теплової та електричної енергії і виявленні причин перевитрата тепла і електрики. Результати енергоаудиту допоможуть спланувати заходи, за допомогою яких можна буде поліпшити енергозбереження будинку.

Плюси технологій енергозбереження

Енергозберігаючі технології для дому мають ряд переваг, серед яких:
• зниження витрат на тепло- і електропостачання. За рахунок впровадження енергозберігаючих технологій можна заощадити до 80% енергетичних ресурсів;
• досягнення енергонезалежності будівлі;
• підтримання комфортних кліматичних умов в приміщенні;
• екологічна чистота більшості технологій.

Поліпшити енергозбереження можна багатьма способами. Навіть елементарна заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі або світлодіодні дозволяє досягти певного рівня економії енергоресурсів. Раціонально використовувати теплову енергію можна, утепливши стіни і встановивши подвійні склопакети. Найбільш ефективно підвищити енергоефективність будівлі можна за рахунок використання альтернативних джерел енергії. Це дозволяє також досягти енергонезалежності.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Якщо вас цікавлять енергоефективні технології, звертайтеся в нашу компанію. Наші співробітники завжди раді проконсультувати вас в питаннях енергозбереження та енергонезалежності і допомогти реалізувати ваші проекти. Ми працюємо як з заміськими будинками і квартирами, так і з готелями, промисловими приміщеннями, офісами, бізнес-об'єктами.

З кожним роком все більше людей починають використання енергозберігаючих технологій для різних цілей за допомогою нашої фірми. Зверніться до нас, і ви на власному прикладі переконайтеся, що енергоефективність та енергозбереження - це сучасно і вигідно.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!