газ, дизель(бензин) генератори

газ, дизель (бензин) генератори і біогенератор в побуті

Нерідко для того, щоб уникнути проблем з електропостачанням, власники заміських будинків і промислових об'єктів встановлюють газ, дизель(бензин) генератори. Це не дивно - така техніка коштує порівняно недорого, проста у використанні, надійна і продуктивна, тому її широко застосовують в побуті.
Генератори використовують не тільки для енергопостачання об'єктів у аварійних ситуаціях - на роль постійного джерела енергії деякі моделі теж підходять. Генератори бензинові відмінно справляються з аварійним електроживленням заміських будинків, магазинів, промислових приміщень. Потужні дизельні генератори підійдуть і для заміського будинку, і для великого офісу або складу. А газові генератори відрізняються високою тепловіддачею, в зв'язку з чим їх іноді використовують ще й для обігріву приміщень.
Останнім часом існує великий попит також на біогенератор, що працюють на біопаливі. Даний вид палива виготовляється з рослинної або тваринної сировини, промислових відходів, продуктів життєдіяльності людини. Це джерело енергії відрізняється мобільністю, невисокою вартістю і екологічною чистотою, тому його все частіше використовують для побутових енергетичних потреб.

Генератор - альтернативне джерело енергії

Всі генератори мають свої технічні характеристики і особливості, зумовлюють їх застосування:
  • дизель генератор високоефективний і відмінно справляється з тривалими навантаженнями. До того ж, дизельне паливо при роботі агрегату витрачається економічно. Є у дизель генераторів і мінуси - підвищений шумовий рівень і відсутність функції підігріву в малопотужних моделях.
  • бензиновий генератор мобільний і компактний, володіє невисоким рівнем шуму і недорого коштує. До плюсів генераторів на бензині відноситься також здатність нормально функціонувати при зниженні температури повітря. Однак, до тривалих навантажень така техніка не пристосована.
  • газовий генератор не настільки популярний, як попередні два види. Проте, вартість виробленої ним електроенергії найнижча. Серед інших переваг цього типу електростанцій - висока тепловіддача, значний термін служби і простота обслуговування. Однак, при використанні газових балонів існує небезпека аварійних ситуацій.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

З нашою допомогою ви з легкістю можете вибрати генератор, відповідний для вашого заміського будинку, комерційного об'єкта або офісу. Ми пропонуємо увазі клієнтів безліч генераторів від провідних світових виробників. Наші фахівці допоможуть вам не тільки з вибором і покупкою генератора, але і з його установкою і технічним обслуговуванням. Придбавши у нас генератор, ви убезпечите потрібний вам об'єкт від збоїв електроживлення.

Наші клієнти

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!