Автоматизація будівель (BMS) і приватного будинку

У століття сучасних технологій та інноваційних розробок створити комфортні умови не тільки для життя, але і роботи великого Бізнес Центру стає стандартною можливістю за допомогою системи автоматизації будівель.

Комфорт користувача полягає в об'єднанні управління всіма ресурсами з одного гаджета, що приносить простоту у використанні і автоматизації кожного з блоків. Контроль координації дій окремих одиниць,таких як: освітлення, провідні і бездротові мережі, контроль електроенергії,відеоспостереження та доступу, систем диспетчеризації і ліфтів, моніторинг кліматичних пристроїв будівлі можна не тільки об'єднати в єдину структуру,але й автоматизувати, що забезпечить комфорт у використанні і застосуванні.

Що дає автоматизація?

Інженерні дослідження дозволяють об'єднати і автоматизувати весь комплекс управління з однієї точки, що забезпечує головні переваги системи управління BMS (Система управління будівлею):

  • Безпека.
  • ресурсозбереження.
  • енергозбереження.
  • Швидке реагування на позаштатні ситуації.
  • Спосіб контролю доступу та моніторингу.
  • Інтеграція комплексу даних в контроль доступу з окремого пункту управління.

При зверненні в інжинірингову компанію для проектування ТЗ потрібно враховувати повністю ресурси, які необхідно з'єднати в порядок автоматизації. При розробці BMS будівлі кожна з інженерних структурних систем працюватимуть в єдиному комплексі, здійснюючи між собою обмін даними і контролю адміністрування з дистанційною точки управління.

Етапи настройки автоматизації

Для кожного з будинків в Києві буде індивідуальна система налаштувань для того, щоб автоматизувати окремі процеси. Тому для підготовки технічного завдання інженеру потрібно не тільки розглянути існуючі ресурси в будівлі, але і враховувати можливі подальші підключення до структури нових джерел і об'єктів будови.

Першим етапом для створення BMS виконується консультування і перегляд діючих ресурсів в офісній будівлі.

  • Розробка технічного плану.
  • проектування.
  • Монтаж обладнання.
  • Налагодження та пусконалагодження оснащення.

Надалі підтримується сервісне обслуговування з перевіркою дій структурних одиниць, працюючих дистанційно.

Розумний будинок - автоматизація приватних помешкань

Злагоджена робота поодиноких структурних одиниць в приватному будинку і можливість управління дистанційно з єдиної панелі з підключенням і відключенням зазначених систем - об'єднана в структуру управління розумного будинку.

Дана система дозволить комфортно управляти дистанційно з одного пульта десятками вимикачів освітлення, структур кондиціонування, опалення, відеоспостереження, блоками вентиляції, охоронною сигналізацією та множинними резервами,об'єднаними в одну мережу контролю.

Інноваційні та інтелектуальні розробки з технологією «Розумний будинок» роблять наше життя не тільки комфортною, але і створюють множинні зручності із застосуванням інженерних винаходів в упорядкованих і затишку життя.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!