чергові “зелені” 18кВт

Сонячна електростанція - проект і монтаж для приватного будинку

Популярність, обумовлена ​​енергоефективністю, в тому числі економічністю витрат енергії, має на увазі установку сонячної електростанції з проектуванням та монтажем в частому будинку, будівлі, або прибудинкової території.

Зокрема, сонячна енергетика, яка дає альтернативну можливість не тільки економії ресурсів, а й відповідно поновлюване джерело енергії. Встановлена ​​електростанція на даху західної і східної сторони будинку дає можливість подачі енергії в 18кВт.

Приватний котедж ще повністю не добудований і не обжитий, але при цьому сонячна електростанція виробляє електроенергію. Фахівці інженери компанії Світотрейд розглядаючи кілька варіантів створення проекту, з умовою побажання замовника, зупинилися на даній модифікації проектування.

Встановлені сонячні панелі електростанції двома скатами на обидві сторони, що не в найкращому варіанті, але архітектурний проект будинку обумовлює саме таку схему монтажу.

Даний тип сонячної системи електростанції призначений для роботи в автономному режимі цілорічного використання, комплектація вказується як базова. Але при цьому є можливість зміни під конкретні вимоги замовника, щоб змінити вихідні параметри.

Пуско-наладка електростанції

Ретельна підготовка згодом виготовленого проекту, в залежності від поданих зазначених матеріалів, скоординувала виконані роботи по монтажу, що дасть можливість створити ефективний і довговічний джерело подачі електроенергії.

Сонячна електростанція - це інженерна споруда, яке досить висока за складністю проектування, тому ретельна деталізація і розрахунки проводяться інженерами, які професійно обчислюють ККД. Після проведеного монтажу для затвердження проведених розрахунків при реальних умовах ведеться супровід об'єкта.

Збірка інженерами електростанції дає основні чинники використання:

  • довгостроковість;
  • надійність;
  • ефективність.

Гарантія, яка видається на роботу станції передбачає супровід і функціонування, яке заявлено виробником по характеристикам.

Одна з ключових концепцій дії сонячної станції - це мінімальна напруга запуску інвертора. Даний показник обумовлює вироблення електричного струму при мінімальній сонячної освітленості.

У свою чергу всі монтажні елементи високої якості, тому як будуть піддаватися зовнішнім природним явищам.

Технічні рішення, надані співробітниками компанії Світотрейд враховують кожне побажання і перевагу замовника. Щоб створити енергетичну незалежність приватної будівлі, при цьому взаємодіяти з екологією, потрібна установка обладнання науково-технічного прогресу для забезпечення зеленої енергетики. Бо не тільки популярність, але і пріоритет економічності, а також зниження парникових газів на планеті дають перевагу встановлених станцій.

Реалізовано черговий проект сонячної станції. Цього разу на 18кВт. Особливість проекту в тому, що сонячні панелі довелося розміщувати на західній і східній стороні по 9кВт на окремі стринги. ККД за розрахунками нижче. Перевіримо на практиці.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!