Завершено два проекти по електромонтажних робіт.

Перший - СМАРТ ХАУС.

якщо сказати, що електромонтаж був особливо складним, то це буде не так. Робота, швидше за все, була подібна до потоку, більше схожа на конвеєрне виробництво. Для компанії це був у чомусь новий досвід і деякі нові відкриття в нюансах електромонтажних робіт.

Наприклад: ви замислювалися, чи є шанс організувати житловий простір на 20м2 загальної площі. виявляється, – можливість є, і для цього існують дуже прості рішення в електромонтажі 😊.

Фахівці з електромонтажних робіт нашої компанії випробували новий метод штробления в гіпсовій (не плутати з гіпсокартоном) стіні – гарно, швидко без штроборіза і болгарки. Весь монтаж був здійснений без розподільних коробок. Застосували поглиблені установчі коробки.

До невеликого наш подив, забудовник, не економив на якості електротехнічних матеріалів, що природно не може не радувати, не тільки електромонтажників, але і в подальшому користувачів і жителів цих приміщень.

Другий - САНПАРК.

Чимось проект був схожий по електромонтажних робіт зі СМАРТ ХАУСОМ - також багато невеликих приміщень, тільки в цьому випадку не для житла, а для зберігання речей.

Тут зіткнулися з цікавим завданням: за проектом в кожну клітинку, виготовлену з профнастилу, необхідно було встановити датчик руху і світлодіодний світильник. Налаштування датчиків одного з представлених в Україні брендів, змусила нас покорпеть і понервувати. Датчики і світильники починали комунікувати і взаємодіяти один з одним навіть через стінки за допомогою самовільного включення виключення, що нагадувало світлову вакханалію.

Найймовірніше, причиною настільки незрозумілого поведінки були металеві, практично дзеркальні стінки, які рефлектірованной сигнал від датчиків, і схемотехніка блоків живлення пристроїв, в яких трохи урізали бюджет на фільтрах блоків живлення.

За підсумками електромонтажу, є кілька спостережень:

  1. Різні бренди світильників і датчиків, які за характеристиками ідентичні і виглядають однаково можуть істотно відрізняться за якістю.
  2. Навіть перевірений бренд не гарантує однакову якість для різних партій.
  3. Ціна обладнання ніяк не впливає на якість.
  4. Будь-які завдання можна вирішити.

У будь-який дилеми є своє рішення…

Звичайне явище для України, коли у замовника немає проекту, а є бажання здійснити задумане, яке згодом необхідно реалізувати. І після, коли мова заходить про ПРОЕКТІ, на який необхідно виділити частку коштів, то замовник, в більшості випадків, намагається урізати бюджет на схемі електромонтажних робіт, і починає електромонтаж без проекту, без нормального прорахунку, в одному випадку буде добре, якщо замовник орієнтується на позитивний досвід.

Але бувають і інші варіанти - проект, який «зліплений» з того що було, а фахівець з електромонтажних робіт намагається адаптувати і впровадити таке творіння в життя, щоб такий «проект» міг хоч якось працювати ...

Ми вважаємо себе європейцями, тобто. цивілізованими людьми, дуже хотілось би, щоб приналежність до Європи визначалася не наявністю «євро номера» на машині, ☹ а вдумливим підходом до вибору, коли критерій ціни не є основним.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!