щитове виробництво: Комплектний розподільний пристрій для керування двигунами цеху

ТОВ «Світотрейд», торгова марка «Deep Power», завершила черговий проект по реалізації запиту на щитове виробництво.shchitovoe-proizvodstvo

Відповідно з проектом, в задані терміни, нашими фахівцями було виготовлено і встановлено на заводі замовника комплектний розподільний пристрій на 3200А.

Щитове виробництво ТОВ «Світотрейд» записало до свого активу новий виріб: Головний розподільчий щіт, в склад shchitovoe-proizvodstvoякого в цей раз не увійшли звичайні для ГРЩ автоматичне введення резерву і конденсаторні установки. Зібраний щит розподільний призначений для постачання електроенергією і управління двигунами цеху з виробництва цукру.

Електричний щит має понад сто відходять фідерів на струми до 630А, які комплектуються пускателями (kontaktorami), які об'єднані спільними схемами управління. Виготовлений розподільний щит складається з 13 з'єднаних між собою розподіл щитів. Електрощити об'єднані потужної шинної системою з міді вагою понад 1,5 тонн. Загальна довжина щита розподільного порядку 11м. Даний проект був реалізований на продукції відомого виробника електротехнічного обладнання Schneider Electric.shchitovoe-proizvodstvo

 

Процес монтажу складався з декількох етапів: спочатку був зібраний один загальний каркас з 13 щитів, потім були розведені магістральні шинні мости, змонтовано обладнання та вироблено підключення обладнання.

після випробувань, комплектний розподільний пристрій було розділене на кілька частин, для того щоб можна було здійснити транспортування в інше місто України. Після прибуття на місце, розподільні щити були зібрані в один виріб, встановлені в щитовій випробувані і підключені.

 

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!