Рішення Trimble® для рухомого складу

Вимірювання бічного профілю коліс

Автоматичні системи Trimble ® WheelView ® вимірюють профілі коліс поїздів, що рухаються. Ці системи використовуються для огляду коліс на предмет попереджувального технічного обслуговування, планування технічного обслуговування, запобігання з’їзду, а також для зменшення пошкоджень колії та рейок, викликаних надмірно зношеними колесами. WheelView-F забезпечує вимірювання діаметра коліс на високій швидкості до 140 км / год, а також може вимірювати та передавати данні про: висоту та ширину фланця, фланцевий нахил, вимірювати повний профіль колеса,…

Огляд поверхні колеса та протектора

Система Trimble ® TreadView ® — це вдосконалений автоматичний безконтактний оптичний огляд поверхні коліс, який перевіряє поверхню протектора (прокату) коліс, фланця на основних робочих швидкостях, навіть у жорстких умовах, удень та вночі. Ця система пропонує візуальний огляд повного протектора (прокату) та фланцевої поверхні за допомогою оптичного зображення та 3D-лазерного сканування. Завданням системи є визначення будь-яких поверхневих відхилень колеса, які можна виявити за допомогою зображень колеса з високою роздільною здатністю та 3D-даних високої щільності поверхні колеса.

Система огляду вагонних візків

Система інспекції Trimble ® TruckView ®  працює на основних робочих швидкостях і забезпечує повну та надійну оцінку стану візків включаючи стан кріплення, стан бічної рами, фрикційних клинків, пружин, підшипників та пов’язаних з ними компонентами. Багато дефектів, пов’язаних з перевезенням вантажів, можуть спричинити серйозні короткотермінові та довгострокові проблеми та можливі відхилення. Для надійності кожну частину механізмів оглядають як мінімум з двох кутів — верхнього та нижнього.

Вимірювання гальмівної колодки

Автоматична система вимірювання гальмівних колодок Trimble ® BrakeView ® — Pad працює на проїзних поїздах з основними робочими швидкостями. Це система використовує високошвидкісну систему цифрового зображення для отримання зображень кожної гальмівної колодки для огляду та вимірювання. Система повністю автоматизована і може працювати в екстремальних умовах — в приміщенні та зовні

Контроль гальмівних дисків

Автоматична система перевірки гальмівного диска Trimble ® BrakeView ® — Disc працює з рухомими поїздами на їх основних робочих швидкостях. . Це система використовує високошвидкісну систему цифрового зображення для отримання зображень кожного гальмівного диска для огляду та вимірювання. Система повністю автоматизована і може працювати в екстремальних умовах — в приміщенні та зовні

Огляд гальмівного повітряного шлангу

Система контролю повітряного шлангу Trimble ® AHView використовує високошвидкісну та високоякісну систему відео зйомки, щоб забезпечити зображення високої роздільної здатності кожного елементу повітряного шлангу для огляду та вимірювання. Діагностика гальмівних шлангів є досить важливою, оскільки роз’єднання повітряних шлангів є однією з провідних причин зупинки поїздів при перевезеннях. AHView забезпечує автоматизовані сигнали тривоги залежно від стану розташування повітряного шлангу та виявляє ті, які мають найбільшу ймовірність роз’єднатись.

Перевірка зчеплення вагонів

Trimble ® CouplerView ® — Pin та Trimble ® CouplerView ® -CrossKey це системи виявляють дефекти механізмів кріплення муфти типу F та Е відповідно. Система використовує високошвидкісні цифрові лінійні камери для отримання зображень для отримання декількох зображень кожного закріпленого штифта для обстеження. Система працює на магістральній швидкості, навіть у жорстких умовах, день і ніч.

Перевірка зчеплення вагонів

Trimble ® CouplerView ® — Pin та Trimble ® CouplerView ® -CrossKey це системи виявляють дефекти механізмів кріплення муфти типу F та Е відповідно. Система використовує високошвидкісні цифрові лінійні камери для отримання зображень для отримання декількох зображень кожного закріпленого штифта для обстеження. Система працює на магістральній швидкості, навіть у жорстких умовах, день і ніч.

Вимірювання кута атаки

Trimble ® AOAView — це система вимірювання  кута атаки, яка інтегрується з AEI для ідентифікації транспортних засобів та звітування про них. AOAView призначений для вимірювання кута атаки обох коліс встановлених на одній осі та забезпечує надзвичайно точні вимірювання характеристик колісних пар у тому числі, положення осі та викривлення візка.

Огляд ходової частини

Система візуалізації ходової частини Trimble ® CSCView ® та автоматизована система огляду створюють високоякісні зображення структурних компонентів залізничних вагонів та локомотивів на основних швидкостях експлуатації. Ця система є високоефективною для огляду всіх компонентів ходової частини пасажирських та вантажних поїздів. CSCView автоматизує перевірку компонентів ходової частини

Повна система візуалізації, огляду та вимірювання поїздів

Повномасштабна система зображень поїздів Trimble ® TrainView ® , 3D-сканування та інспекції складається з безлічі одиниць візуалізації та сканування, які забезпечують зображення поїзда на швидкості основної лінії з високою роздільною здатністю. Система призначена для надання даних про всі видимі зовні компоненти компонентів залізничного транспортного засобу. Система використовує декілька датчиків та алгоритмів для точного положення осі, положень початку та кінця вагона, деталей, таких як прилади безпеки, ручні гальмові колеса, ідентифікатори вагона, ідентифікацію обмеження навантаження, рефлектори, стан кузова, структурні датчики та виявляє перенавантаження, профіль навантаження, умови перевезення вантажу,..

Портал віртуального огляду поїздів

Програмне забезпечення Trimble ® — TrainWatch  це потужний віртуальний портал для перевірки поїздів. Що забезпечує комплексний вивід інформації, де інспектор може повністю оглядати поїзд, використовуючи дані як відео так і данні вимірювань у реальному часі. Програмне забезпечення розроблено для зручного огляду та аналізу отриманих даних. Удосконалена технологія, що використовується в TrainWatch, працює з одним оператором з кількома моніторами, де вміст кожного монітора може бути налаштований користувачем.

Для ефективного керування залізницею потрібна точна і актуальна інформація про положення та стан об’єктів інфраструктури та рухомого складу. Геоінформаційні системи дозволяють збирати, керувати і використовувати просторові і пов’язані з ними дані про колійне господарство, рухомий склад, будівлі та інші об’єкти майна, розташованих на величезних територіях. Використовуючи геопросторову інформацію, можна збирати і аналізувати дані для підготовки управлінської інформації, а спеціалізовані інструменти для вимірювання та аналізу для підвищення ефективності та зниження вартості робіт з проектування, експлуатації та обслуговування залізниці. Рішення Trimble® для залізниць об’єднують в себе вимірювання, управління даними, зв’язок і програмне забезпечення, що адаптується для швидкого і надійного отримання точної інформації. Для досягнення найкращого ефективного вирішення завдань Trimble® використовує вдосконалення технологічних процесів та їх інтеграцію.
Заказать звонок
+
Жду звонка!